ASDMB-48.000MHZ-XY-T nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 1 323
Adatlap
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 79
Adatlap
Raktáron: 61
48 MHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.