ASDMB-48.000MHZ-LC-T | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ASDMB-48.000MHZ-LC-T |
Leírás | MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS |
Gyártói standard átfutási idő | 16 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 48 MHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ASDMB-48.000MHZ-LC-T modellek |
Kategória | Tápfeszültség 1,8V ~ 3,3V |
Gyrt. | Frekvenciastabilitás ±50ppm |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Max. üzemi áram 16mA |
Típus | Gyártói tokozás 4-SMD (2,5x2) |
Frekvencia | Méretek 0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm) |
Funkció Készenlét (lekapcsolás) | Max. magasság (beültetve) 0,035" (0,90mm) |