ASDMB-48.000MHZ-LC-T
DigiKey raktári szám
535-11737-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-11737-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-11737-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ASDMB-48.000MHZ-LC-T
Leírás
MEMS OSC XO 48.0000MHZ LVCMOS
Részletes leírás
48 MHz XO (standard) LVCMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ASDMB-48.000MHZ-LC-T modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. üzemi áram
16mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)