ABS07-32.768KHZ-1-T
DigiKey raktári szám
535-9808-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9808-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9808-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABS07-32.768KHZ-1-T
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Részletes leírás
32.768 kHz ±10ppm kristály 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABS07-32.768KHZ-1-T modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF