ACM1513-551-2PL-TLHF
DigiKey raktári szám
445-9331-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-9331-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-9331-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM1513-551-2PL-TLHF
Leírás
CMC 10A 2LN 550 OHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Felületszerelt 550 Ohms @ 100 MHz 10A DCR 4mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM1513-551-2PL-TLHF modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
10A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
4mohm
Sorozat
Névleges DC feszültség
50V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Méretek
0,591" H. x 0,512" Sz. (15,00mm x 13,00mm)
Vonalak száma
2
Max. magasság
0,236" (6,00mm)
Impedancia / frekvencia
550 Ohms @ 100 MHz