ABM7-24.000MHZ-D2Y-T
DigiKey raktári szám
535-9845-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9845-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9845-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM7-24.000MHZ-D2Y-T
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±20ppm kristály 18pF 50 Ohms 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM7-24.000MHZ-D2Y-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
24 MHz
Gyártói tokozás
2-SMD (6x3,5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,236" H. x 0,138" Sz. (6,00mm x 3,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,055" (1,40mm)