ABS05-32.768KHZ-1-T
DigiKey raktári szám
535-ABS05-32.768KHZ-1-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
535-ABS05-32.768KHZ-1-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABS05-32.768KHZ-1-T
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±10ppm kristály 12,5pF 90 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
90 kOhms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
kHz kristály (hangvilla)
Gyártói tokozás
2-SMD (1,6x1)
Frekvencia
32.768 kHz
Méretek
0,063" H. x 0,039" Sz. (1,60mm x 1,00mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF