ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T
DigiKey raktári szám
535-10297-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-10297-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-10297-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±30ppm kristály 10pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM8G-25.000MHZ-B4Y-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)