PTS810 SJM 250 SMTR LFS
PTS810 SJM 250 SMTR LFS
PTS810SJM250SMTR LFS
DigiKey raktári szám
CKN10502TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CKN10502CT-ND - Vágott szalag (CT)
CKN10502DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PTS810SJM250SMTR LFS
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 16V
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PTS810SJM250SMTR LFS modellek
Kategória
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
2,50mm
Gyrt.
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Sorozat
Végződtetés módja
J-kivezetés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Külső méretek
4,20mm x 3,20mm
Alkatrész státusza
Aktív
Megvilágítás
Nem megvilágított
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Működtetési erő
160gf
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 16VDC
Működtetési hossz
0,15mm