ABM8AIG-20.000MHZ-2Z-T
DigiKey raktári szám
535-15295-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-15295-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-15295-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8AIG-20.000MHZ-2Z-T
Leírás
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Részletes leírás
20 MHz ±20ppm kristály 18pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM8AIG-20.000MHZ-2Z-T modellek
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
20 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)
Terhelő kapacitás
18pF