ECS-250-10-47Q-CES-TR
DigiKey raktári szám
XC2891TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2891CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2891DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-10-47Q-CES-TR
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 10pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-250-10-47Q-CES-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,014" (0,35mm)
Terhelő kapacitás
10pF