ABM11W-25.0000MHZ-7-K1Z-T3
DigiKey raktári szám
535-13851-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-13851-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-13851-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM11W-25.0000MHZ-7-K1Z-T3
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 7pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM11W-25.0000MHZ-7-K1Z-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
7pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Frekvencia
25 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)