MEM2012S25R0T001
DigiKey raktári szám
445-6199-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-6199-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-6199-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MEM2012S25R0T001
Leírás
FILTER LC(T) 25MHZ SMD
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LC (T típus) EMI szűrő 3rd Rendelés Aluláteresztő 1 Csatorna 100 mA 0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MEM2012S25R0T001 modellek
Kategória
Csillapítás
30dB / 70MHz ~ 2GHz
Gyártó
TDK
Áram
100 mA
Sorozat
ESD védelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
Adatvezetékek mobil eszközökhöz
Típus
Aluláteresztő
Névleges feszültség
10V
Szűrési fokszám
3rd
Rögzítés módja
Felületszerelt
Technológia
LC (T típus)
Tokozás
0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Csatornák száma
1
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Középfrekvencia / vágási frekvencia
25MHz (vágási)
Magasság
0,037" (0,95mm)