EAST16084BA0
DigiKey raktári szám
1080-EAST16084BA0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1080-EAST16084BA0CT-ND - Vágott szalag (CT)
1080-EAST16084BA0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EAST16084BA0
Leírás
LED BLUE CLEAR 2SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 470nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,8V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
EAST16084BA0 modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,8V
Gyrt.
Üzemi áram
5mA
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
468nm
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Max. magasság
0,50mm
Lencse mérete
1,00mm x 0,80mm