929974-01-10-RK nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
3M
Raktáron: 0
Adatlap
10 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt ón
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
929974-01-10-RK
DigiKey raktári szám
929974E-01-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929974-01-10-RK
Leírás
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Párosított érintkező bevonata
Gyrt.
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,325" (8,25mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
Villás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
2A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
1500V
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
Poli-ciklohexilén-dimetilén-tereftalát (PCT), üvegszálas
Sorok száma
1
Érintkező formája
négyzet
Rögzítés módja
Furatszerelt
Érintkező anyaga
rézötvözet
Végződtetés
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Rögzítés módja
push-pull
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Helyettesítő termékek (1)
CikkszámGyártó ELÉRHETŐ MENNYISÉGDigiKey raktári szám Egységár Helyettesítés típusa
929974-01-10-RK3M0929974E-01-10-ND510,37000 FtParaméterek tekintetében egyenértékű
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN RCPT 1POS TIN PCB
Raktáron: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
Raktáron: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB