929835-01-10-RK
DigiKey raktári szám
3M156872-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929835-01-10-RK
Leírás
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 10 position 0,100" (2,54mm)
Párosított érintkező hossza
0,235" (5,97mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Szigetelés magassága
0,115" (2,92mm)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
2,5A
További információk
Raktáron: 7 736
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Más hossz
CONN HEADER R/A 1POS
Raktáron: 2223
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Raktáron: 291
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Raktáron: 505
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM