929984-01-10-RK megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Preci-Dip
Raktáron: 2 000
Adatlap
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
Raktáron: 0
Adatlap
Mill-Max Manufacturing Corp.
Samtec Inc.
Raktáron: 300
Samtec Inc.
10 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt ón
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
929984-01-10-RK
DigiKey raktári szám
929984-01-10-RK-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
929984-01-10-RK
Leírás
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
929984-01-10-RK modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Szigetelés színe
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,150" (3,81mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező tüske hossza
0,125" (3,18mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Érintkező típusa
Villás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
1A
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Névleges feszültség
1000V