VET36US120C2-JA elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
XP Power
Raktáron: 0
Adatlap
MFR Recommended
XP Power
Raktáron: 0
Adatlap
12V 36 W AC/DC külső Asztali (II. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XP Power VET Series | Digi-Key Daily
VET36US120C2-JA
DigiKey raktári szám
1470-3985-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VET36US120C2-JA
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 36W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 1
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Elavult
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,1mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 12,0mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
59" (1,50m)
Forma
Asztali (II. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C8
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
4,53" H. x 1,89" Sz. x 1,28" M. (115,0mm x 48,0mm x 32,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Teljesítmény (Watt)
36 W
Tömeg
0,302font (136,98g)
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)