VEC40US12 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
XP Power
Raktáron: 145
Adatlap
12V 40 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VEC40US12
DigiKey raktári szám
1470-3095-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VEC40US12
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
VEC40US12 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 65°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
4,58" H. x 2,06" Sz. x 1,23" M. (116,3mm x 52,4mm x 31,3mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CCC, CE, cULus, FCC, GS, LPS, RCM, TUV, UKCA, WEEE
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
3,33A
Tömeg
0,52font (235,87g)
Teljesítmény (Watt)
40 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
100mW