PC7.2-12F2
DigiKey raktári szám
2059-PC7.2-12F2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PC7.2-12F2
Leírás
BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 V Szigetelt ólomsav (SLA, VRLA) Újratölthető elem (biztonsági) 7,2Ah
Kategória
Kapacitás
Gyrt.
Méretek
5,94" H. x 2,56" Sz. x 3,70" M. (150,9mm x 65,0mm x 94,0mm)
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Villás, 0,250" (6,3mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kisütési áramerősség
20Hrs
Akkumulátor technológia
Szavatossági idő
12 hónap
Névleges feszültség
Standard töltési áram
2,16A