PC1.2-12F1
DigiKey raktári szám
2059-PC1.2-12F1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PC1.2-12F1
Leírás
BATTERY LEAD ACID 12V 1.2AH
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 V Szigetelt ólomsav (SLA, VRLA) Újratölthető elem (biztonsági) 1,2Ah
Kategória
Kapacitás
Gyrt.
Méretek
3,82" H. x 1,77" Sz. x 2,05" M. (97,0mm x 45,0mm x 52,0mm)
Csomagolás
Doboz
Végződtetés módja
Villás, 0,187" (4,7mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kisütési áramerősség
20Hrs
Akkumulátor technológia
Szavatossági idő
12 hónap
Névleges feszültség
Standard töltési áram
390mA