SMD1812B110TF/33
DigiKey raktári szám
13-SMD1812B110TF/33TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-SMD1812B110TF/33CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-SMD1812B110TF/33DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMD1812B110TF/33
Leírás
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 1812
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 33V 1.1 A Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
500 ms
Gyártó
YAGEO
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
60 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
200 mOhms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1812 (4532 metrikus), konkáv
Max. feszültség
33V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.1 A
Vastagság (max.)
0,079" (2,00mm)
Kioldási áram (It)
1.95 A
Tanúsítvány
cUL, TUV, UL
Max. áram
20 A