1812L110/33MR
DigiKey raktári szám
F3486TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
F3486CT-ND - Vágott szalag (CT)
F3486DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1812L110/33MR
Leírás
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 1812
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 33V 1.1 A Ih Felületszerelt 1812 (4532 metrikus), konkáv
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1812L110/33MR modellek
Kategória
Kioldási idő
500 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
60 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
200 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
33V
Méretek
0,179" H. x 0,128" Sz. (4,55mm x 3,24mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.1 A
Vastagság (max.)
0,079" (2,00mm)
Kioldási áram (It)
1.95 A
Tanúsítvány
cURus, TUV
Max. áram
20 A