SMD1206B035TF/16
DigiKey raktári szám
13-SMD1206B035TF/16TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-SMD1206B035TF/16CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-SMD1206B035TF/16DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMD1206B035TF/16
Leírás
PTC RESET FUSE 16V 350MA 1206
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 350 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Gyártó
YAGEO
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
300 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.2 Ohms
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
16V
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
350 mA
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Kioldási áram (It)
750 mA
Tanúsítvány
cUL, TUV, UL
Max. áram
100 A