SMD1206B035TF/16
DigiKey raktári szám
13-SMD1206B035TF/16TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-SMD1206B035TF/16CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-SMD1206B035TF/16DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMD1206B035TF/16
Leírás
PTC RESET FUSE 16V 350MA 1206
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 16V 350 mA Ih Felületszerelt 1206 (3216 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
100 ms
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
300 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
1.2 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus), konkáv
Max. feszültség
16V
Méretek
0,126" H. x 0,065" Sz. (3,20mm x 1,65mm)
Max. tartóáram (Ih)
350 mA
Vastagság (max.)
0,039" (1,00mm)
Kioldási áram (It)
750 mA
Max. áram
100 A