RE0805FRE0724KL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
YAGEO
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Dale
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
24 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RE0805FRE0724KL
DigiKey raktári szám
RE0805FRE0724KL-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
RE0805FRE0724KL
Leírás
RES SMD 24K OHM 1% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RE0805FRE0724KL modellek
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Gyártói tokozás
Ellenállás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)