CRCW080524K0FHECP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
24 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W SMD ellenállás 0805 (2012 metrikus) autóipar AEC-Q200 Vastag réteg
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CRCW080524K0FHECP
DigiKey raktári szám
CRCW080524K0FHECP-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
CRCW080524K0FHECP
Leírás
RES SMD 24K OHM 1% 1/8W 0805
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CRCW080524K0FHECP modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±50ppm/°C
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)