CL0306KRX7R6BB224 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | CL0306KRX7R6BB224 |
Leírás | CAP CER 0.22UF 10V X7R 0306 |
Gyártói standard átfutási idő | 24 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 0.22 µF ±10% 10V Kerámia kondenzátor X7R 0306 (0816 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | CL0306KRX7R6BB224 modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Sorozat | Tulajdonságok alacsony ESL (fordított geometria) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Kapacitás | Tokozás 0306 (0816 metrikus) |
Tűrés ±10% | Méretek 0,031" H. x 0,063" Sz. (0,80mm x 1,60mm) |
Névleges feszültség | Vastagság (max.) 0,024" (0,60mm) |