CC1206KKX7RGBB106
DigiKey raktári szám
13-CC1206KKX7RGBB106TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-CC1206KKX7RGBB106CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-CC1206KKX7RGBB106DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CC1206KKX7RGBB106
Leírás
CAP CER 10UF 35V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF ±10% 35V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)