C3216X7R1V106K160AE
DigiKey raktári szám
445-172493-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-172493-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-172493-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
C3216X7R1V106K160AE
Leírás
CAP CER 10UF 35V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µF ±10% 35V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
C3216X7R1V106K160AE modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Soft Termination
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)