BK30-300-SZ
DigiKey raktári szám
13-BK30-300-SZ-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BK30-300-SZ
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 3A RAD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 3 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
10.8 s
Gyártó
YAGEO
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
22 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
70 mOhms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
30V
Méretek
0,520" H. x 0,122" Sz. (13,20mm x 3,10mm)
Max. tartóáram (Ih)
3 A
Max. magasság (beültetve)
0,807" (20,50mm)
Kioldási áram (It)
6 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Max. áram
40 A