30R300UPR
DigiKey raktári szám
F1983CT-ND - Vágott szalag (CT)
F1983TB-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
30R300UPR
Leírás
PTC RESET FUSE 30V 3A RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 30V 3 A Ih Furatszerelt Radiális, tárcsa
Kategória
Kioldási idő
10.8 s
Gyártó
Littelfuse Inc.
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
20 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
80 mOhms
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
Polimer formájú
Tokozás
Radiális, tárcsa
Max. feszültség
30V
Méretek
0,449" H. x 0,118" Sz. (11,40mm x 3,00mm)
Max. tartóáram (Ih)
3 A
Max. magasság (beültetve)
0,756" (19,20mm)
Kioldási áram (It)
6 A
Kivezetések közötti távolság
0,201" (5,10mm)
Max. áram
40 A