AC0402KRX7R8BB104
DigiKey raktári szám
13-AC0402KRX7R8BB104TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
13-AC0402KRX7R8BB104CT-ND - Vágott szalag (CT)
13-AC0402KRX7R8BB104DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
AC0402KRX7R8BB104
Leírás
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0402
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
AC0402KRX7R8BB104 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)