GRT155R71E104KE01D
DigiKey raktári szám
490-GRT155R71E104KE01DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-GRT155R71E104KE01DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-GRT155R71E104KE01DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GRT155R71E104KE01D
Leírás
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.1 µF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GRT155R71E104KE01D modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)