VEC40US15
DigiKey raktári szám
1470-3096-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
VEC40US15
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 40W
Részletes leírás
15V 40 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
EDA / CAD modellek
VEC40US15 modellek
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 65°C
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Vezeték hossza
47,2" (1,20m)
Méretek
4,58" H. x 2,06" Sz. x 1,23" M. (116,3mm x 52,4mm x 31,3mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, TUV
Kimeneti feszültség
15V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
2,67A
Teljesítmény (Watt)
40 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)