QSC15024S48
DigiKey raktári szám
1470-QSC15024S48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QSC15024S48
Leírás
DC DC CONVERTER 48V 154W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 48V 3,2A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QSC15024S48 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
154 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
2.25 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OTP, OVP, UVLO
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
92%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
Negyedtégla
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
2,28" H. x 1,45" Sz. x 0,50" M. (57,9mm x 36,8mm x 12,7mm)
Feszültség - 1. kimenet
Gyártói tokozás
Negyedtégla
Max. kimeneti áram
3,2A