PFE1000FA-28/T
DigiKey raktári szám
285-2515-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PFE1000FA-28/T
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 1008W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 36A 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
PFE1000FA-28/T modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
89%
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
6,30" H. x 3,94" Sz. x 0,53" M. (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
28V
Hálózat oldali szabályozás
56mV
Max. kimeneti áram
36A
Terhelés oldali szabályozás
56mV
Teljesítmény (Watt)
1008 W