LCE80PS12
DigiKey raktári szám
1470-LCE80PS12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LCE80PS12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 90 ~ 305VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LCE80PS12 modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
88,8%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,10" M. (101,6mm x 50,8mm x 27,9mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 305VAC
Tanúsítvány
CB, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
6.67 A