ECS100US12
DigiKey raktári szám
1470-1270-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS100US12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 80 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,25" M. (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
8.3 A