ITR0305S12
DigiKey raktári szám
1470-ITR0305S12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ITR0305S12
Leírás
DC-DC 3W 10% INPUT
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 250mA 4,5V - 5,5V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
3 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
88%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Méretek
0,46" H. x 0,30" Sz. x 0,42" M. (11,7mm x 7,5mm x 10,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
3-SIP modul
Feszültség - 1. kimenet
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
250mA