SUP53P06-20-E3
DigiKey raktári szám
SUP53P06-20-E3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SUP53P06-20-E3
Leírás
MOSFET P-CH 60V 9.2A/53A TO220AB
Gyártói standard átfutási idő
63 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
P-csatornás 60 V 9,2A (Ta), 53A (Tc) 3,1W (Ta), 104,2W (Ta) Furatszerelt TO-220AB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SUP53P06-20-E3 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
115 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
3500 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3,1W (Ta), 104,2W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Gyártói tokozás
TO-220AB
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
19,5mohm / 30A, 10V