ECP130PS12
DigiKey raktári szám
1470-3009-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECP130PS12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECP130PS12 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
PFC, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,10" M. (76,2mm x 50,8mm x 28,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
8.33 A