Ehhez nincs kép: MF25101V2-1000U-F99
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MF25101V2-1000U-F99
DigiKey raktári szám
259-MF25101V2-1000U-F99-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MF25101V2-1000U-F99
Leírás
12VDC FAN 25X10MM TACH
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 12VDC Négyzet - 25mm H. x 25mm M. Vapo-Bearing™ 3,0CFM (0,084m³/perc) 3 vezeték
EDA / CAD modellek
MF25101V2-1000U-F99 modellek
Sorozat
Tulajdonságok
automatikus újraindítás, befékezettforgórész-érzékelő
Csomagolás
Doboz
Zaj
16.0dB(A)
Teljesítmény (Watt)
0.36 W
Méretek
Négyzet - 25mm H. x 25mm M.
Végződtetés
3 vezeték
Szélesség
10,00mm
Tanúsítvány
CCC, CE, cURus, TUV, UKCA
Légáramlás
3,0CFM (0,084m³/perc)
Névleges áram (Amper)
0,030A