ECE60US48-S nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 59
Adatlap
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ECE60US48-S
DigiKey raktári szám
1470-2604-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECE60US48-S
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
86%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,09" H. x 1,57" Sz. x 1,12" M. (104,0mm x 40,0mm x 28,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
1.25 A