IRM-60-48ST
DigiKey raktári szám
1866-3070-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IRM-60-48ST
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
IRM-60-48ST modellek
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
91%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Méretek
4,29" H. x 2,05" Sz. x 1,32" M. (109,0mm x 52,0mm x 33,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
60335-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
1.25 A