DTE6024S24
DigiKey raktári szám
1470-3374-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DTE6024S24
Leírás
DC/DC CONVERTER 24V 60W
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 2,5A 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DTE6024S24 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2,5A
Gyártó
XP Power
Teljesítmény (Watt)
60W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
91%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
4,41" H. x 2,67" Sz. x 1,50" M. (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Tanúsítvány
CB, CE, cURus
Kimenetek száma
1
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
24V