DSR120PS48 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 119
Adatlap
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 2,5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
DSR120PS48
DSR120PS48
XP Power DSR Series AC to DC DIN Rail Power Supplies | Digi-Key Daily
DSR120PS48
DigiKey raktári szám
1470-4678-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSR120PS48
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Méretek
4,47" H. x 1,26" Sz. x 4,88" M. (113,5mm x 32,0mm x 124,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, cULus, TUV
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Max. kimeneti áram
2,5A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
120W