SDR-120-48
DigiKey raktári szám
1866-1080-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SDR-120-48
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 120W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 2,5A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SDR-120-48 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2,5A
Gyártó
MEAN WELL USA Inc.
Teljesítmény (Watt)
120W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
90,5%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
88 ~ 264VAC
Méretek
4,47" H. x 1,57" Sz. x 4,93" M. (113,5mm x 40,0mm x 125,2mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
124V
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, TUV
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Min. terhelés szükséges
No
Feszültség - 1. kimenet
48V