890283426008CS
DigiKey raktári szám
732-11851-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
890283426008CS
Leírás
CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF Fóliakondenzátor 400V Poliészter, Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
890283426008CS modellek
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Ömlesztve
Méretek
1,024" H. x 0,354" Sz. (26,00mm x 9,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,748" (19,00mm)
Kapacitás
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Tűrés
±10%
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Névleges DC feszültség
400V