QXK2G105KTP
DigiKey raktári szám
493-3540-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
QXK2G105KTP
Leírás
CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
27 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF Fóliakondenzátor 200V 400V Poliészter, Fémezett Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
QXK2G105KTP modellek
Kategória
Dielektrikum anyaga
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
1,004" H. x 0,343" Sz. (25,50mm x 8,70mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,732" (18,60mm)
Tűrés
±10%
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Névleges AC feszültség
200V
Kivezetések közötti távolság
0,886" (22,50mm)
Névleges DC feszültség
400V